שובר מתנה ללא ספק מהווה את הדרך הבטוחה, המהירה והמהנה ביותר להעניק מתנה, וזאת כי להבדיל מסכום כסף שיכול לצאת גם על סתם רכישה לא אישית, שובר מתנה מבטיח שהסכום ינוצל עבור חוויה (או מוצר מהנה), ולהבדיל ממתנה רגילה, שובר מתנה מציע חופש הרבה יותר גדול, אם מבחינת זמן מימוש ואם מבחינת היצע. אז אלו שוברים אנשים בטוח ישמחו לקבל? אספנו כמה:

שובר מתנה לFlybox

שובר מתנה לFlybox הנו שובר שמבטיח חיוך גדול ומאושר, וזאת כי מדובר בחוויה ייחודית, מקורית, מרגשת ומשלבת בין אדרנלין לבין עוצמה והתרגשות – כי לא בכול יום יוצא לעוף במהירות, ללא כלי טיס ומנוע. מכאן שכל עוד מושא המתנה מעל לגיל 4, אתם עומדים להעניק חוויה של פעם בחיים, עומדים לחוות איך זה להתנתק מהקרקע ופשוט לעוף. אז מה מציע השובר? ניתן לבחור שובר של 2 תעופות, שובר של 4 תעופות, חבילה של 6 תעופות פלוס תמונה דיגיטלית וסרטון וכדומה. השוברים מבית Flybox מציעים מגוון אופציות, כאשר כל אופציה מתייחסת לכמות אחרת של משתתפים, כך שגם ניתן לחסוך, גם לשמח וגם להיות בטוחים שאת המתנה הזו לא ימהרו לשכוח.

שובר למסעדה טובה

אם ביום ההולדת אין לכם זמן לצאת עם בעל השמחה למסעדה, אך מבקשים להצהיר כוונות, הרי שתמיד ניתן לרכוש שובר ארוחה זוגית של מסעדה שכבר זמן רב מבקשים לנסות (או לחלופין לחזור אליה), כך שניתן להיות בטוחים שהדייט הקולינרי שלכם קורה ואף שולם מראש. מכאן כל שנותר לעשות זה למצוא זמן פנוי, להתלבש ולהזמין. שנסכם יתרונות? גם ניתן ליהנות מתפריט מגוון, גם לא לחשוב פעמיים על כל מנה שמזמינים וגם ליהנות מראש ממחיר טוב, וזאת כי רוב השוברים עבור מסעדות מציעים מחירים משתלמים.

שובר לאטרקציה ספורטיבית

אדרנלין הוא סם החיים, גורם לנו לשנות פרספקטיבה, להתעורר ולחוש הרבה יותר עוצמתיים. אי לכך, אם ניתן לשלב בין יום הולדת לבין אטרקציה, בין טבע לבין פעילות אהובה, הרי שמדובר בקלף מנצח (ואף במחירים הרבה יותר טובים). פה נציין שאם מדובר בספורט קבוצתי, כגון טיול טרקטורונים או רפטינג, הרי שמראש מוטב לרכוש כרטיס זוגי, וזאת כי אין כמו לחוות אטרקציה ספורטיבית לצד אנשים שאוהבים.

שובר לצימר

חופש תמיד בא בטוב, במיוחד אם יש סיבה וחופשה מהעבודה. אז אם מבקשים להיות רומנטיים או להעניק מתנה מקורית לזוג שמתחתן, שובר לצימר יהיה נהדר – אין כמו לחוש משוחררים, לקום מתי שרוצים, לאכול ארוחת בוקר מושחתת ולחוות את האטרקציות שבקרבת המקום.

שובר לספא

מי לא אוהב להגיע לספא איכותי וליהנות ממגוון טיפולים מפנקים במיוחד? מכאן שאם מבקשים ללכת על בטוח, לפרגן לבן/ת הזוג, להביע הערכה ואפילו לבלות זמן זוגי בו אין צורך לדבר (אלא רק לשהות האחד לצד השנייה), הרי ששהות בספא מהווה מתנה מוצלחת ביותר. מה יש לבחון? את איכות המקום, שילוב של ארוחת בוקר, כניסה לבריכה, משך הטיפול ועיצוב הספא.

שובר לאתר קניות אהוב

לכל אחד מאתנו יש אתר קניות שבו אוהבים מדי פעם לגלוש – להכיר את המוצרים החדשים ולהבטיח לעצמנו שבהזדמנות הבאה נרכוש פריט כזה או אחר. אי לכך, אין כמו לרכוש שוברי מתנה עבור אתרי קניות ספציפיים, כך שבעל השמחה יוכל לבחור בדיוק מה שהוא רוצה, מאתר שמראש הוא מאוד אוהב.

כיף להעניק מתנה!

פתאום מרגישים יותר בטוחים לגבי יום ההולדת הקרב? פתאום מחכים לבחור בלחיצת כפתור את המתנה הרצויה? יש לכם סיבה טובה – יש לכם קלף מנצח ביד! פשוט התמקדו בקטגוריה הרצויה, השוו ותתחילו לדמיין את החיוך שיעלה אצל הצד השני.