העובדים שלכם הם הנכס הכי חשוב ויקר לכם. בזכות עובדים חרוצים ונאמנים, יש גם תפוקות גבוהות. תפוקות גבוהות משמעותן רווחים גדולים לארגון, לחברה או לעסק. על מנת שהמערכת תתפקד כמו שצריך, יש גם לדאוג לרווחת העובדים ולצ'פר אותם מדי פעם בימי כיף וגיבוש.

לימים האלו, יש ערך מוסף חשוב מאוד. מלבד רווחה וכיף לעובדים, יש גם שבירת דיסטנס בין המנהלים לעובדים הפשוטים. כל הדבר הזה עוד יותר מחזק את הקשר של כל העובדים. חיזוק הקשר משמעותו שגם המנהלים יכולים להכיר קצת יותר לעומק כל עובד שיש להם.

תכנון יום הכיף או יום הגיבוש

יש לקבוע תאריך בו תהיה הפעילות. רצוי לקבוע את התאריך לעוד כמה חודשים. כך אפשר לתת הודעה מראש לעובדים שבעוד מספר חודשים, הם יצאו ליום כיף/גיבוש. מעבר לכך, קביעת תאריך, תאפשר לכם גם לצור קשר עם הספקים השונים ובהתאם לכך לשריין אותם. ספקים אלו יכולים להיות מפעילי האטרקציות, המקומות בהם תבקרו, מסעדות או קייטרינג, שירותי הסעות וכו'.

פעילויות

משחק פיינטבול – פעילות מאתגרת וכיפית, שכל עובד יכול להנות ממנה. במשחק זה, העובדים מתחלקים ל-2 קבוצות לפחות. כל קבוצה צריכה לפגוע בקבוצה היריבה.

משחק לייזר טאג – משחק אסטרטגיה אמריקאי. העובדים מצטיידים ברובי לייזר ועליהם להילחם בקבוצה היריבה. כל המשחק מתקיים בתנאי שטח. הלייזר טאג בהשוואה לפיינטבול, נחשב למשחק בטיחותי יותר. שכן במשחק זה יש לייזר ולא כדורי פיינטבול שעשויים להכאיב למשתתפים.

טיול טרקטורונים – יכול להתאים לכם בעיקר אם אתם מקיימים את יום הכיף באזור הצפון. ניתן לעשות טיול שטח ולהנות מנופים ירוקים ומדהימים וגם מחוויה עם הרבה מאוד אדרנלין וכיף.

הרצאה – אפשר להתכנס בשטח או במקום לאירועים ולהזמין מרצה שירצה על תחומים כמו: גרפולוגיה, צחוק, בריאות וכו'.

סדנאות לעובדים – אפשר להזמין מגוון סדנאות בכל מיני נושאים, החל מתחום הבישול והאפייה ועד סדנאות יוגה, מדיטציה, צחוק וכו'. השמיים הם הגבול. תוכלו אפילו להציע לעובדים שלכם מספר סדנאות ולבקש מהם להצביע לסדנה שהם הכי אהבו. הסדנה שתבחר ברוב קולות, היא הסדנה שתהיה ביום הכיף.

אוכל

אם כבר יוצאים ליום גיבוש/כיף אינטנסיבי מתחילת הבוקר ועד אחר הצהריים, יש כמובן לדאוג גם לאוכל. אפשר להתחיל את הבוקר עם כריכים מוכנים וכך לסגור את ארוחת הבוקר. לאחר מכן, אפשר להגיע למסעדה מומלצת באזור בו נמצאים. מומלץ לבדוק שלמסעדה יש חדר פרטי, בו ניתן להתכנס עם העובדים. מעבר לכך, תוכלו גם להזמין קייטרינג ולאכול בשטח. גם זאת חוויה בלתי נשכחת. יש לא מעט חברות קייטרינג שניתן להזמין והן מארגנות את כל האירוע בשטח.

שורה תחתונה

כל עוד תקדימו עם התכנון של יום הכיף/הגיבוש, אנחנו מבטיחים לכם שהעובדים שלכם יהיו מסופקים ובעיקר מרוצים. אם תעבדו נכון, תראו שבפעם הבאה שתארגנו יום כזה, הדבר יהיה עוד יותר קל עבורכם ויהיה מוצלח.